| catalin_7655 a întrebat:

Salut, am 15 ani si ma duc in egipt 7 zile, mrg nu asta conteaza faza e ca ma duc cu avionu, parintii mei nu stiu ca fumez. daca imi ascund bine printre haine tigarile in bagaju de cala, aia de la aeroport controleaza?, tata fumeaza si el, el isi duce vreo 6 pachete. Eu imi duc doar un pachet da, am vrut sa intreb daca aia de la aeroport nu imi cotrobaie printre haine si sa le zica la parinti ca imi duc un pachet de trigari, pentru. ca daca afla parintii mi-am f*tut concediu. Am mai intreabat pe aici pe acolo pe la preteni si ei au zis sa stau calm ca numa bagaju de mana il scaneaza, controleaza etc etc

Răspuns Câştigător
| bombonykmik a răspuns:

Stai linistita radu, ca nu iti controleaza nimeni im bagajul de cala, am fost si eu cu avionul si nu mi-a controlat nimeni in el.decat in ala de mana ti'l scaneaza. atata tot, ascundel bine prin bagajul de cala sa nu il vada ai tai cand desfaceti bagajul.:* stai linistita, nu ti'l ia nimeni la controlat! si in ala de mana doar ti'l scaneaza atata tot.

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Salut m ai bine te lasi de fumat.

| adi4ever a răspuns:

Nu e mai bine daca te abtii si iti cumperi eventual de acolo? Simnti si tu senzatii tari Egiptene

| russyy a răspuns:

Cum de ai dat funda la raspunsul bombonykmiklaughing))
bagajele din cala trece printrun televizor si se vede tot.si ai voie cu 2 pakete de tigari atat.

| klaws007 a răspuns:

Cel mai bine e sa te lasi de fumat.
iar daca nu vrei sa renunti, nu iti mai lua tigari in avion, ca doar nu or fi 15 milioane de lei pachetu acolo unde te duci tu.