| catalin_7655 a întrebat:

Merg la mare cu parintii in egipt, mrg nu asta conteaza, conteaza ca merg cu avionul am 14 ani si parintii nu stiu ca fumez mai vin inca 4 familii cu noi din care doi preteni tot 13 -14 ani fumeaza si mau rugat sa duc niste tigari daca se poate chiar un pachet am zis ca le ascund in bagaju de mana dar am auzit ca se verifica si nu vreau sa le zica la parinti aia de la aeroport ca fumez sa-mi strice tot concediu, acum vad ca n-am alta sansa decat sa le pun in bagaju de cala... sau sa le pun in buzunar in pantaloni? sau langa P***? serios va rog spuneti-mi unde e mai bine happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune in bagajul de cala, ai voie sa iei oricat de multe pachete de tigari vrei, atata timp cat ei nu te suspecteaza ca vrei sa le vinzi. Daca il bagi in bagajul de mana, s-ar putea sa-ti apara la scannerul ala si sa vada ai tai, sau sa vada vreun deodorant ceva (nu ai voie cu asa ceva in avion) si sa te puna sa umbli in ghiozdan si ai tai sa vada pachetul. Nu risca sa il porti la tine, ca se vede, si daca ti-l ascunzi la p*** o sa se vada o umflatura si o sa creada ca ai droguri laughing. Ar fi mai simplu sa-ti cumperi de acolo, sunt de 2 ori mai ieftine decat la noi. Si da-mi o funda, ce naiba

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Dar ei de ce nu aduc? Mai bine nu te risca! LAsa-te de fumat macar pe timpul vacantei, ce naiba? Mori fara tigari 2-4 saptamani? Cand iti vine sa fumezi ia o bomboana mentolata sau o mentosana, ca sa nu iti mai arda de fumat! Parintii tai o sa stea mult cu ochii pe tine in timpul ala, sa nu te pierzi mai situ eu cechatterbox! Nu te riscA!

| escroaca a răspuns:

Pai o sa gasiti in tot Egiptu'un magazin care sa aiba tigari nu? Iti cumperi de acolo.nu are niciun rost sa le cari din Romaniathinking

| 5123fsda a răspuns:

Iti sugerez sa te lasi de fumat, iti dauneaza foarte mult...

| Galiutza a răspuns:

La urna de gunoi) acolo sigur ca nimeni nu controleazahappy

| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Dacă fumezi la 14 ani eşti proastă, fără supărare.Te sfătuiesc să nu mai fumezi deloc în următorii ani! Pa, pa

| Mashiro a răspuns:

Acasa

| MsGossier a răspuns:

Poti avea prob.la aeroport este *(aparat ce scaneaza si se vede ce ai in puzunar oriunde)

| Layla33 a răspuns:

Nicaieri nu ai cum ca te prind. ITI STRICI VIATA CU TIGARILE firar ele sa fie chiar unii oameni vor sa se sinucida lent treaba ta. sper sa te prinda cu tigarile. mai ai si 14 ani. doamnee... rolling eyes

| salexandrui96 a răspuns:

O sa te faci de *** stai cuminte mai bine si lasa-i pe ei sa aduca o sa te perchezitioneze peste tot si ai grija sa nu ajung prin vreo inchisore prin alcatraz rolling on the floor)0

| Viki20 a răspuns:

Simplu, nu iei. Te-au luat aia de fraier.nu vor ei sa riste si si-au gasit prostu'...