| catalin_7655 a întrebat:

Merg in egipt 7 zile, nu asta conteaza, faza naspa e ca merg cu avionu, am 15 ani si parintii nu stiu ca fumez. Cum pot face sa-mi duc un pachet de tigari fara sa afle cei de la aeroport si nici parinii pentru ca nu vreau sa-mi f*t concediu happy

Răspuns Câştigător
| VIP_5051 a răspuns:

Faorte simplu man... cei de la aeroport nu cauta in bagajele de cala deci poti sa.ti pui cate pachete vrei acolotongue eu asa am facut...

5 răspunsuri:
| QAlecsandra a răspuns:

Cumpara.ti tigari de acolo. Gasesti sigur la hotelul unde o sa stai sau la magazinele de pe acolo.

| anonimcunume a răspuns:

SI eu am dus cu mine in Italia 1 cartus daca duci numa 1 pachet nu-i rau dar vezi sa fie ascuns bine printre haine dar fa ce e mai bine pentru tine

| madalina_4528 a răspuns:

Si eu am ascuns acum'vreo 1 an 5 pachete de kent8 laughing le'am bagat frumos intre haine (in bagaj)si nimic nu s-a intamplatwinking veneam din vacanta din Romania... sper Suediawinking ai putea incerca sa te lasi de ele :p ai mei stiu ca fumez (in fiecare zi cate o tig)winking

| stallonica2045 a răspuns:

Nu prea ai cum am baietelaughing) ca aia dela aeroport o sa le zica sigur la parinti tai eu tias zice sa le zici parintilor tai ca fumezi si poate o sa accepte si poate nu deci... si osasi dea seama ca daca zic nu.tu tot o sa fumezi.deci incearca sa vb cu ei. sper sa-ti fie de folos funda plzz

| Sultana_1045 a răspuns:

Nu poti sa renunti la tigari 7 zile?