| skrtel94 a întrebat:

Salut, am 16 ani. Am intretinut o relatie sexuala cu prietena mea. Pot spune ca mi s-a rupt ata cand am penetrato in anus. Sange mi-a curs destul de mult. Ata s-a rupt vertical cam 1-2 cm si orizontal cam 4 mm stanga 4 mm dreapta. Este bine? Usturimea este ingrozitoare si mai ales ca atunci cand nu ma astept imi curge sange si-mi patez chilotii indiferent unde as fi. Mi-e frica cu mine acum. si vrea o rezolvare rapida. Cam in cat timp se va cicatriza daca se va face?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

3 zile aproximativ cicatrizarea

| skrtel94 explică:

M-am dat cu crema de galbenele. apropo ma doare si simt o usturime atunci cand indepartez pielea dupa gland