| HelpBoy a întrebat:

Salut am 16 ani si am facut sex anal cu prietena mea si mentionez ca mi-a dat sperma.
Mai sunt virgin?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu

| OanaG a răspuns:

Chiar ai 16 ani laughing, nu prea dai dovada de 16 ani!

Logic ca NU mai esti virgin odata ce ti-ai inceput viata sexuala!

| εїз a răspuns:

Normal ca nu mai esti virgin. daca ii bagai penisul in fund. poate mai erai virgin. dar asa.

| SexyChick a răspuns:

Nu, clar numai esti happy

| Mihaic93 a răspuns:

Rad de 10 minute de cand am citit intrebarea.laughingVirgin mai esti decat in cur. Poate daca nu s-a intamplat alta minune...

| AndreeaLupan a răspuns:

Mdem...intrebarea ta e cam stupida.Pai desigur ca nu mai esti virgin, odata ce ai facut seX, indiferent de care deja nu mai esti virgin.

| cristiiiiiii a răspuns:

Tine-o tot asa mosule thumbs up

| ed23tm a răspuns:

Cum sa mai fi virgin daca ai facut sex?
nu mai esti virgin, odata ce ai facut sex (nu conteaza ce fel de sex este).

| maria_8727 a răspuns:

Clar nu mai esti virgin. dar de ce nu ati facut sex normal de ce ati facut anal?

| 3ntzz a răspuns:

Alooo! Normal ca nu mai esti virgini si app bravo man f***** pe toatebd

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, doamne... mare ti-e gradina! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E treaba lui ce face la 16 ani.nu nu mai estihappy... ce se baga unele fratelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine-o tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgin de la prima masturbare nu de la primul act sexual.

| grinch a răspuns:

F***le pe toate baiete de acu in cololaughing

| bya_7051 a răspuns:

Ma esti fuarte tampit cumsa mai fi virgin adica ce ti-a dat sperma nu mai esti virgin ce o data ai ****o nu mai esti

| DraCu_8496 a răspuns:

Auzi da tu la 16 ani nu ai alta treaba?