| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si sunt virgin. daca fac sex anal cu prietena mea ma pot dezvirgina?

22 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Si poti sa faci si SIDA.

| larrii a răspuns:

Doh... normal ca da. O sa fie cam naspa daca nu va protejati...

| epurasu a răspuns:

La baieti nu se pune problema ca la fete facand sex nu ramane nici un semn ci doar emotional ramii cu idea am facut-o nu mai sant virgin---la fete li se deslipeste himenul si din acel moment nu mai sant virgine(cum au fost), virginitatea se poate verifica de catre medicul ginecolog.Deci tu daca faci sex normal sau anal tu pentru tine poti zice ca nu mai esti virgin---Deci facand sex anal, citind mai jos ceva raspunsuri chiar daca faci cu Vasile dupa acea in gand poti zice ca nu mai esti virgin. Fara prezervativ nu!

| k4Zy a răspuns (pentru epurasu):

Poate ii se rupe atarolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Nu stiu. Incearca si vei vedea.

| Zenit313 a răspuns:

Da! Si sa nu uiti de prezervativ!

| Vix999 a răspuns:

Da...daca ai contact sexual, nu mai esti virgin.
Mare grija ca si prin sex anal sau oral te expui la aceleasi boli ca si prin sexul normal (vaginal). Deci musai prezervativ!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Prietena ta are penis?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi place de tine ca esti glumet/glumeata. Pune omul o intrebare si se ivesc fel de fel de ciudati care sa raspunda aiurea. Mai bine iti vedeai de treaba ta. Du-te la colt si suge-l in continuare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti rau, nu vreau sa sug coltul! Dar, oare daca sug coltul, ma dezvirginez?

| NimeniNu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma! Te doare capul? Daca tot iti utilizezi timpul raspunzand la intrebari, ai putea sa raspunzi macar cu ceva folositor.

| Valutzzzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama dace raspunsuri mai dai tu!

| Smileygirl23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auchlaughing

| Zuzazozo a răspuns:

Da. Te dezvirginezi la primul contact sexual.Nu conteaza daca e sez anal sau sex normal (vaginal).

| EddiWeed a răspuns:

Normal ca o sa iti pierzi virginitatea

| mel24 a răspuns:

Pai de ce nu faci sex normal? nu prea inteleg aci*... daca esti virgin de ce frate sa nu bagi pentru prima oara pl in pzd? thinking

| DyaLove a răspuns:

Logic.

| val18 a răspuns:

Presupun ca da! dar... sunt curioasa ce iai spus prietenei tale? auzi eu sunt virgin, ma lasi sa ti-o bag in c** sa ma dezvirginez si eu?

| Chiorix a răspuns:

Păi dacă ţi se rupe aţa atunci da.Dar aţa nu se rupe întotdeauna de la primul contact sexual.Deci depinde.

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

DA,DA,DA!hee heece intrebare...huh

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Nu conteaza tipul de sex.La orice tip de sex tu iti pierzi virginitatea

| YORaduYO a răspuns:

Da normal, dar trebuie neaparat prezervativ si daca vrei sa faci fara prezervativ asteapta pana la nunta cand o cunosti destul de bine. Ca fiecare persoana prietena ta are secrete.