| AlexAnonimul1 a întrebat:

Salut, am 16 ani si am nevoie de putin ajutor, e vorba de o fata cu care am fost în clasa pana in clasa a 8 a ( acum sunt a 10 a) ea dadea semne clare ca ma place si eu o placeam dar imi era frica sa ii spun de teama de a fi respins si ar fi fost aiurea sa ne intanim zilnic la scoala si mai ales ca stateam in acesi banca. Eu credeam ca e doar în capul meu tot, odata chiar mi-a spus ca ma iubeste dar eu tot credeam ca nu e adevărat pana cand mi-am dat seama, dar a fost prea tarziu asta dupa ce am terminat clasa a 8 si am inceput sa ne vorbim mai rar, mereu la scoala imi zambea si atunci cand eram afara la fotbal ma chema în clasa ( ea stând în orele de sport cu prietenele ei ) uneori se ascundea si incerca sa ma sperie alteori dupa ce ajungeam in clasa imi spunea.ca nu e nimic si imi zâmbea (deci am venit degeaba ) alteori stătea la geam si cand treceam isi punea mâinile în părul meu ( nu mă trăgea de par ) avea note ceva mai bune decât mine si era destul de frumoasa, pentru mine era cea mai frumoasa si nu mă striga pe nume ex: ma numesc Andrei imi spunea Andreiutu. Am nevoie de un sfat cum sa incep o conversatie cu ea dupa atata timp, despre ce să vorbesc si voi ce credeti chiar ma plăcea pentru ca eu chiar cred ca da.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii scrii: buna ce faci? Dupa de cand nu te-am mai vazut mi s-a facut un dor de tine...

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Văd din ce în ce mai des, pe acest site, astfel de relatări. Sunt chiar îngrijorată (deşi în principiu nu sunt homofoba) văzând ce amploare ia homosexualitatea şi în ţara noastră. Întotdeauna am fost de părere că te naşti cu orientarea sexuală, dar dacă e aşa, ceva nu e in regulă, având în vedete frecvenţa asa mare de apariţie a homosexualității. Peste tot e plin de băieţi şi bărbaţi efeminaţi, cu personalităţi dubioase. Evident că toată lumea de aici îţi va spune că e perfect normal ce simţi, însă eu încep să cred că ceva nu e in regulă cu generaţia nouă. Incearcă să nu te mai uiţi la filme porno cu gay, încearcă să îţi faci relaţii cu fete, pentru a te convinge dacă eşti într-adevăr gay sau eşti doar confuz. Spre binele tău ar fi să nu fii gay, ci să fie doar o etapă de rătăcire cauzată de abuzurile vărului tău. Dacă eşti gay, aşteaptă-te la o viaţă foarte, foarte grea.

| AlexAnonimul1 explică (pentru Necunoscut112):

Ai gresit intrebarea băiatul meu!

| AlexAnonimul1 explică (pentru Necunoscut112):

Ai gresit intrebarea baiatul meu!

| AlexSalling a răspuns:

Nu mai ai cum sa o faci sa te placa. Ea a fost aia care ti-a dat de inteles ca te place la momentul nepotrivit. Ea nu trebuia sa faca asta, tu ia-i arat dezinteres in acel moment si acum nu mai vrea nimic. Cum ai spus si tu, "ma placea". In trecut, nu te mai place din pacate.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru AlexAnonimul1):

Nu ştiu ce rahat se întâmplă. Am postat la altceva.