| meliodasdas a întrebat:

Salut! Am 16 ani si am o iubita de 13. Sa incercam sa facem dragoste?

Răspuns Câştigător
| CtBogdan a răspuns:

Nu face asta... ea inca nu este pregatita.
Chiar daca iti spune ca e pregatita, corpul ei inca nu este pentru un astfel de act. O vei lasa cu o parere gresita despre un act sexual si cu dureri.

Daca va este frica inseamna ca mai trebuie sa asteptati.
Daca aveti 4 ani impreuna asta nu inseamna ca trebuie sa o faceti.
Ai rabdare pana face si ea 15 ani iar apoi daca isi doreste. baga mare big grin

Pot intelege ca sunteti tineri si va fierbe sangele in vene, dar mai asteptati MACAR 2 ani de dragul ei.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU, fiindca risti sa faci puscarie juvenila, fiindca ea este un copil mic, protejat legal.

| mihai69 a răspuns:

Da. Peste cel puțin trei ani.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca sunteti doi copii care nu stiu ce fac si ce le ofera viitorul.

| Werrich a răspuns:

Trolling

| Werrich a răspuns:

Cont făcut ieri, tema controversata, specific trolling

| burete578 a răspuns:

Vezi ca are examen

| burete578 a răspuns:

Adica tu aveai 12 si ea 9? la inceput?

| rafol a răspuns:

Poate 16 ani de puscarie

| y6amikko a răspuns:

Ia lasa tu fetitele mici si fa-ti o gagica de varsta talaughing) mi-e si mila de biata fata

| meliodasdas explică:

Si cand ar trebui sa o facem, suntem impreuna de 4 ani dar ne este frica

| ZyRRe a răspuns (pentru meliodasdas):

Când ajunge și ea la 17 ani măcar. Sau când se simte ea pregătită.

| meliodasdas explică (pentru ZyRRe):

Mersi