| Andrei29393 a întrebat:

Salut, am 16 ani și din păcate sufăr de hipogonadism, iau tratament, o să mă vindec, doar că în timp, însă din cauza acestei boli, simt că cât timp am această boală, până se vindecă nu o să mă placă nicio fată, toate o să mă respingă, o să râdă de mine, o să mă facă de râs, mă tot gândesc la treaba asta și mă simt foarte nasol, simt că dacă o să îmi fac o iubită și după un timp o să îi spun de boala mea, o să mă părăsească... există vreo fată care o să mă ințeleagă? Care o să mă susțină? Îmi este rușine să merg și la piscină, mare din cauza bolii.

Mulțumesc de răspunsuri

1 răspuns:
| Dana2103 a răspuns:

Doamnelaughing cred ca glumesti
In ziua de astazi, cu testosteron injectabil, nu se mai pune problema sa fi impotent. Ai rabdare. Te vei si masculiniza in timp. Fa sport/sala!
Fetele sunt si cu fete lesbi si nu tot se simt bine pe plac sexual
Ne intereseaza mai mult persoana si increderea, nu conditia fizica