| Vipera69 a întrebat:

Salut, am 16 ani si penisul de 14.8 cm in stare erecta, este normal, cat va mai creste pana la marimea definitia?

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Marimea definita? nu exista asa ceva, penisul unui adult este ucprins intre 13 si 30 cm, negri o au mai mare si mai groasa, nu asta conteaza, conteaza ca penisul normal(des intalnit ) creste la maxim 15 cm, iar cea mai lunga poate atinge 32 cm uneori.

| MMadalina a răspuns:

"pana la marimea definitia? " Pana la ce marime?

| Alexandru0007 a răspuns:

Scrie-ne dupa 18 ani.pana atunci el creste.marimea lui este perfect normala pentru varsta ta.nu-ti face griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa de mic? consulta un medic.

| wolk1996 a răspuns:

Ma lasati cu prostiile acesta pune cev real