| FlacaraVie123 a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt baiat, am o intrebare? E ok daca am relatii sexuale de la varsta asta? Nu sunt religios si ma nedumereste intrebarea asta, multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| 0pufarinA a răspuns:

E ok dar mai bine ai astepta sa intalnesti persoana potrivita.
Prima data nu se uita niciodata

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este ok, atata vreme cat folosesti intotdeauna protectie si... daca ai cu cine sa faci sex.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E ok, altii au de la 14 ani, iar multe fete de la 11-12.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Salutare, ce pot sa zic. Important e sa fii pregatit psihic, ca fizic esti deja. Daca esti pregătit si asta îți doresti, cauta o fata de incredere si afla daca si ea vrea lucrul asta. In caz ca nu, fa-ti o prietena si da-i. In nici un caz nu apela la prostituate!