| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce as putea face ca sa nu fiu vazut ca fiind plictisitor niciodata de nimeni? Omul inaintand in varsta devine tot mai plictisitor?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pasul 1. Nu mai pune atâtea întrebări
Pasul 2. Dă-mi 5 lei și te las în pace.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca altii in ochii lor te vad plictisitor asta nu inseamna neaparat ca toti oamenii pe care ii cunosti sau o sa ii cunosti o sa te vada la fel, nu toti oamenii pe care o sa ii cunosti o sa te placa, asta e, in viata trebuie sa te adaptezi la anumite lucruri si sa te obisnuiesti cu lumea din jurul tau.

| Omori a răspuns:

Daca odata ce inaintezi in varsta devii mai plictisitor, cred ca-ti traiesti viata aiurea.Iesi afara,viziteaza locuri noi,fa voluntariat, citeste carti, invata sa canti la un instrument, ai de unde alege.E inevitabil sa nu gasesti macar un om care te considera plictisitor, dar important e sa nu te consideri tu astfel.