| anonim_4396 a întrebat:

am 17 ani. Am facut sex cu prietena mea, eu virgin, ea nu, am folosit prezervativ. De ce nu mi s-a rupt frenumul? Nici o fisurare nimic. :-s

Răspuns Câştigător
| mihay88 a răspuns:

Pentru ca nu trebuie sa se rupa happy. Ata aia are un rol bine determinat si anume sa tina capul penisului acoperit pentru a fi ferit de microbi si alte chestii. Stai linistit ca daca e acolo inseamna ca e cu un scop si nu te incurca cu nimic happy.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

60% din barbati traiesc cu frenul intreg toata viata. la ceilalti se rupe candva in cusrul unei masturbari sau al vietii sexuale. Doar la 25% din barbati frenul se rupe la primul contact sexual. Tu faci parte din ceilalti 75%, ceea ce este perfect normal

| AkexD a răspuns:

Nu era cumva"frenul"?
Ei, ma rog, prea putin conteaza.
Prezervativul joaca un rol tare important.tongue

| VampireBlood a răspuns:

Trebuia sa fie si ea virgina.

| ginela a răspuns:

Pentru ca ea nu era virgina.

| maryo238 a răspuns (pentru ginela):

Da ce, te dezvirginezi doar daca fata e virgina? nu cred

| ginela a răspuns (pentru maryo238):

Da din propria experienta da, si din ce am auzit, asta e parerea mea.