| newname95 a întrebat:

Salut, Am 17 ani jumate, dar viata mea in ultimele 7 luni s-a schimbat radical, deoarece am

cunoscut o fata de 15 ani jumate care mi-a "sucit" mintile. Inainte eram o persoana indiferenta,

nepasatoare ceva de genul: " vrei sa fi cu mine bine, daca nu bine ". Intr-o zi am iesit la un

suc cu o fata de pe facebook si cica am inceput o relatie. Pentru mine era o copilarie, ceva sa

treaca timpul nici un moment nu am avut de gand sa am ceva serios sau alt ceva, dar trebuie sa

precizez ca mai eram cu cineva in acelasi timp. Dupa vreo 2 sapt ne-am desparit, dar nu a aflat

ca mai eram cu cineva. Intr-o zi imi da un sms si ma invita la un suc am iesit si atunci m-am

indragostit de ea. Am iubit-o/iubesc ca un orb si ea a observat asta si a inceput sa profite si

sa isi bata joc, dar cu impacari, despariti am ajuns la 7 luni.
Nu inteleg ce ne mai leaga? Ce ne aduce iar si iar impreuna? De ce?

- Am avut ocazia sa fiu primul din viata ei,( cand eram in a 3-4 luna de relatie ), dar am

refuzat pentru ca o iubeam si nu am simtit ca relatia mea cu ea este destul de matura si tinand

cont ca ea are doar 15 ani. Acum regret, pentru ca o sa vina un individ si o sa isi bata joc de

ea. De kinde-ul meu asa cum o alintam. Stiu ca intre noi nu mai merge. Vreau sa o uit, sufar ca

gundul ca cineva o sa o faca sa sufere si eu nu pot fi acolo sa o ajut. O iubesc. Cum pot sa uit

de ea?

3 răspunsuri:
| suculete12 a răspuns:

Maini taieti carucior picioare taiate apa plata ba

| silvia2 a răspuns:

Nu poti sa uiti o persoana asa usor. Nimeni nu te poate ajuta s-o uiti, poate se va intimpla asta cu timpul... Ai prea multe amintiri ca sa o poti uita usor

| Tanase_Dianna_1994 a răspuns:

Ceea ce va aduce de fiecare data impreuna sunt sentimentele voastrehappydaca o iubesti asa cum spui lupta pentru eahappyprin iubire poti schimba pe cineva