| Andrei200149 a întrebat:

Salut, am 17 ani si de o vreme ma confrunt cu o problema foarte mare din punctul meu de vedere, am probleme cu scularea penisului, tin sa mentionez ca daca sunt singur si vad un film porno e la raport imediat, dar cand sunt cu o persoana in pat si vreau sa incep actul sexual nu se scoala deloc si daca o face chiar foarte putin nu in stare buna, am patit chestia asta cu 3 fete deja, fete frumoase atragatoare, deja mi-e frica sa mai incep un act sexual pentru ca stiu ca nu-l pot duce la bun capat, va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Totul este mental!
Va trebuii sa te focusezi pe excitare si placere, dar toate vin cu timpul, capatand experinta.
Ajuta daca nu te-ai mai masturba atat de mult.

| corbulalbrosu a răspuns:

Adreseaza-te unui psihoterapeut sexolog, deoarece acesta iti poate oferi ajutorul necesar, corect si folositor in astfel de probleme care privesc apartia disfunctiilor erectile. Sanatate!

| aXy99 a răspuns:

Poate nu te simteai in apele tale. Le cunosteai pe fete?

| ywar a răspuns:

Pai daca te uiti la filme porno, hahalera care esti tu hahalera. Lasa pornachele ca uite la pat: nimicuta-nimicuta! Carpa! Trage si tu concluzii singur. Lasa-te de sex.