| CorinaAlexandra0 a întrebat:

pana acum am auzit ca pentru fete e dureros actul sexual,dar credeam ca doare doar putin,la inceput. Insa,recent, m-am uitat pentru prima oara la un film porno si am vazut ca pe fete chiar le doare destul te tare si acum imi e foarte frica sa fac sex. Eu sunt o fire mai sensibila si foarte fricoasa si mi-e teama sa nu il supar pe prietenul meu...as vrea cateva sfaturi de la fetele care nu mai sunt virgine, bineinteles..despre acel moment si daca, chiar doare atat de tare sad

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

99.999% din filmele porno cu virgine sunt false, fetele alea nu mai sunt demult virgine si doar mimeaza asta ca si celelalte orgasmul in filmele porno.
In general durerea este una de intensitate medie si nu tine mult, in conditiile in care penisul nu e supradimensionat, caz in care durere poate exista si in cazul femeilor care nu mai sunt demult virgine.
Exista cazuri cand durerea este aproape inexistenta si cazuri rare in care se poate resimti o durere puternica.E recomandat sa fii cat mai excitata in momentul acela, cat mai umeda daca vrei, un pahar de vin, dar nu mai mult, ajuta la relaxare...si un partener rabdator, atent si tandru...

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing))) pai prima data doare putin sau putin mai mult, depinde cat de grabiti sunteti
dar ceea ce ai vazut in acel film e fals, sunt si ele "actrite" pana la urma
uite-te la un documentar despre astfel de filme sa vezi cat de relaxate si linistite sunt dupa ce opresc camera, nu le mai doare de loc, le mai si dispare zambetul ala fals de pe fata.

| darrio2007 a răspuns:

Daca tu crezi tot ce vezi la acele filme esti foarte naiva.Si aia care fac acele filme sunt tot actori.Doar se vaita.In film.Dar nu inseamna ca le si doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea se prostesc, plus ca aia o au cat o are calul de jumatate de metru si dau ca idiotii in ele. o partide de sex normala nu e ca cea din filme porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele porno exact asta sunt si anume filme. Duc totul la extrem si sunt exagerate intentionat pentru ca nu sunt menite sa tina locul educatiei sexuale. Nu iti culege informatiile despre sex din filme porno, ele exista doar pentru delectare. Ai atatea surse serioase pe internet cu ajutorul carora iti poti satisface curiozitatile referitoare la sex. Filmele porno nu fac parte dintre ele.

| Fernando9Torres a răspuns:

Da,o sa doara dar doar cateva secunde...si ce vezi tu in filmele porno nu sunt urlete de durere si de placere happy.

| ZuzuMissy a răspuns:

Dar cati ani ai? de te uiti la filme porno si esti curioasa sa faci sex