| BeTheBest a întrebat:

Am 17 ani, sunt baiat si am o problema mai delicata.nu ma luati peste picior dar am nevoie de un fel de mentor(fie ca-i fata sau baiat, femeie sau barbat), sa fie suficient de matur/a incat sa ma ajute sa devin un barbat adevarat, sa-mi dea sfaturi si sa ma ajute sa-mi formez un caracter si o personalitate puternica. Lasati un ID de mess, v-as fi foarte recunoscator big grin Hai sa ne ajutam unii pe altii

Răspuns Câştigător
| ellenna02 a răspuns:

Stii cum reusesti sa faci asta? desprinde`te de tot ce esti dependent. Prieteni, parinti orice! devii puternic cand suferi. Mai exact dupa ce ai suferit. Si nu trebuie sa iti dea nimeni sfaturi. TU trebuie sa dai cu capul, TU trebuie sa centrezi. TU esti centrul propriului TAU univers. pupici cu slicipici

3 răspunsuri:
| b342 a răspuns:

Buna.
Ti-am lasat mesaj privat cu id-ul meu. :p
Pa, pa.

| sabinaca a răspuns:

Si pana la urma care-i problema delicata?

| BeyondtheGrave a răspuns:

Mai bethebest sfatu meu ii urmatoru tongue lasa-te de tampenia cu sfaturi si mentor si nu mai stiu ce sincer... formeazati tu singur propia ta personalitate si nu incerca sa copiezi pe nimeni ca asa nai sa reusit nimic