| Betty18 a întrebat:

Un/o femeie/barbat MATUR, ar putea sa ma asculte. si sa-mi dea niste sfaturi, NU adolescenti lasati un mesaj aici sau in privat.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ai putea să-ți pui întrebarea și să ignori răspunsurile de la adolescenți - cred c-ar fi mai eficient și-n plus, după aceea poți continua discuții în privat cu unii dintre cei ce ți-au răspuns (și deci deja au manifestat interes pentru problema ta).

Salam alekum.

| fabiola a răspuns:

Cu placere te ajut!

| sabin89 a răspuns:

As putea incerca sa te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu kongeriket si indiferent cum ar fi mi-ar face placere sa iti dau ceva sfaturi

| Petrica44 a răspuns:

Te ascult Betty, spune-mi ce te framanta!

| Adrianf a răspuns:

Buna, sper sa nu te deranjez, as vrea sa discut cu tine, dar nu am cum sa-ti las id meu aici, te rog lasa-mi-l tu pe-al tau in privat, eu sunt membru junior si nu pot trimite mesaje.Astept raspuns daca se poate sau nu, o seara palcuta in continuare