| CătăflorinelXdddd2003 a întrebat:

Salut, am 18 ani iar prietena mea are 16, suntem impreuna de aproape 2 luni, in general ne sarutam mult, o alint, ma joc prin parul ei, ma lasa sa ii bag mana pe sub bluza sa ii ating sanisorii, o mangai la pasarica(prin pantaloni) si simt ca se incalzeste, dar nu imi da alte semne ca e excitata. Ieri am stat in masina si i-am desfacut putin pantalonii dar cand sa ii bag mana acolo jos nu m-a lasat, numai pe chilotei, ea spune ca e virgina si ca o sa o facem dar nu stie cand, dati-mi cateva sfaturi cum ar trebui sa procedez si ce ar trebui sa fac. Multumesc!

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cere- o de nevasta, insoara- te si sigur va vrea si sex.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti deschis despre acest subiect, daca chiar vrei... si ar trebui sa nu o grabesti. Acel moment ar trebui sa vina atunci cand ea este pregatita si este strict decizia ei, fara sa fie presata de cineva. Sigur ar aprecia foarte mult acest lucru.

| CătăflorinelXdddd2003 explică (pentru DoarBogdan):

Pai am vorbit, si a spus ca o sa se intample dar nu stie cand? poate daca as face-o sa se excita mai tare ar veni si dorinta ei, dar nu prea pot daca nu ma lasa sa ma joc acolo jos.

| DoarBogdan a răspuns (pentru CătăflorinelXdddd2003):

Pai asteapta sa se intample atunci cand o sa se intample... inseamna ca nu este pregatita inca. Unde atata graba? (:

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Când o să vrea, o să știi. Nu o mai presa.

| mi25 a răspuns:

Daca vrei sa fi cu ea, ai rabdare. 2 luni sunt extrem de putin pentru asa ceva. Inca nici nu va cunosteti bine si gata - la sex. Se intampla si asa, dar ea inca nu este pregatita, mai ales ca are doar 16 ani si abia a iesit din puberate.
Ia-o usor si ai sa vezi ca lucrurile o sa inainteze, uncet, dar sigur.
Bineinteles ca asta nu inseamna ca tu sa cauti sa mergi mai departe, dar intr-un mod fin. La un moment dat o sa cedeze. In prezent ea inca nici nu are sentimente de iubire bine inchegate fata de tine, sentimente care ar determina-o sa-ti accepte provocarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 16 ani şi încă nu e pregătită...16 ani.
Mda.N-ai altceva de făcut decât să o mai aştepţi, poate încă mult şi bine sau să te desparţi de ea şi să-ţi găseşti o tipă mai matură, nu o copilă care nu ştie că nu se intră într-o relaţie dacă nu eşti pregătită pentru sex.Tu alegi.

| razvidamuye69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un om cu capu pe umeri

| CristianPetre2002 a răspuns:

Sânișorii? Aducetimi clor cu acid sulfuric sa imi torn in ochi

| intrebcenustiu a răspuns:

Sa o lasi si sa iti faci una care nu mai e virgina

| MrsHelp a răspuns:

Ar trebui sa astepti sa fie pregatita