| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si am intretinut de mai multe ori relatii sexuale cu prietena mea (cu si fara prezervativ), insa niciodata nu am ejaculat, desi actul sexual a durat pana la o ora, chiar o ora si ceva. Poate sa fie si din cauza ca ma masturbez de la 14 ani o data la 2 - 3 zile sau am vreo problema? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| J0hn a răspuns:

@ ksy ginecolog raised eyebrows ala nu e pentru femei. si pentru intrebare frate las-o moarta nu te mai masturba daca ai cu cine sa o faci.

| Zorro a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la ginecolog ci la un urolog sau androlog dar incearca sa intretii relatii sexuale care sa fie mai lungi de o ora prima data e mai greu ca dupa o sa iti fie mai usor aceeai problema am avut si eu cand mi.am inceput viata sexualawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea, mergi la un ginecolog.straight faceCam serioasa problema.