| Andrei0023 a întrebat:

Dupa cateva minute de intretinut relatii sexuale, fara prezervativ, cu prietena mea, am scos penisul pentru a pune prezervativul si am descoperit pe penis un fel de secretie albicioasa si foarte cremoasa pe care nu am mai intalnit-o pana acum. Nu stiu din partea cui provine; as vrea sa stiu din ce cauza se produce si daca este grav. Mentionez ca nu am ejaculat. Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Este de la prietena ta! probabil are candidoza

| johnyboy a răspuns:

E de la ea, stai linistit. daca nu era lichidul ala (cremos ), tu nu mai puteai sa intri in ea...nu are vreo boala, nu ai preejaculat tu si nici candidoza nu e.da-i in continuare asa ca e bine

| aisha01eu a răspuns:

Daca tu nu ai simit nimic atunci e de la ea. S-a "udat" cum s-ar zice. Dar ca sa nu mai stati cu frica si data viitoare, protejati-va.

| rhados a răspuns:

Este un pic de la tine, un pic de la prietena ta mai, nu este grav, se numeste preejaculare si este o secretie eliberata de corpul tau pentru a ajuta penisul sa intre mai usor, la fel se intampla si la fete(''cand se uda''), totusi ar trebui sa faca un test de sarcina, depinde de la persoana la persoana cat de bogata este secretia in spermatozoizi. La o persoana normala sansele de a ramane insarcinata este de doar 0, 1%.

| myruna2012 a răspuns:

Cred ca e sperma ta!

| pursisimpluAlex a răspuns:

Este de la iubita ta 10000000% crede`ma happy cand se excita foarte tare apare acel lucru alb cremos cum ai zis utongue deci stai linistit e de binebig grin

| IulianDBI a răspuns:

Daca nu ai ejaculat sunt mai multe posibilitati, ori prietena ta a avut orgasm, ori e un lichid eliberat de penis, care seamana cu sperma, dar e pentru lubrifiere, un fel de lubrifiant, dar desigur si acela are spermatozoizi dar foarte putini.

| Fighter a răspuns:

Este posibil sa fie de la prietena ta! Fetele au astfel de secretii. Sau se poate ca tu sa fi ejaculat prematur. Daca este de la prietena ta nu ai de ce sa iti faci griji dar daca este de la tine atunci se poate sa fi ramas insarcinata din moment ce nu ai folosit prezervativ. Cel mai simplu ca prietena ta sa faca un teste de sarcina si pe viitor sa folositi de la inceput prezervativ! happy Sper ca te-am ajutat

| Andrei0023 explică:

Nu cred sa fi ejaculat prematur deoarece era foarte multa secretie si era mult mai alba si foarte cremoasa comparativ cu sperma. Plus de asta nu a existat senzatia cum ca mi-ar fi venit sau macar sa simt ceva dupa.