| greudeghicit a întrebat:

Vin cu o intrebare pentru voi, astazi voi face sex cu o virgina, tin sa mentionez ca eu am 16 ani dar am un fel de fimoza ușoara, adica pot decalota complet penisul cand este erect, dar nu pot sa il decalotez cand este la maxim, acum intrebarea mea este, inainte sa intretin relatia sexuala pot decalota penisul in stare flasca ca sa pun prezervativul?
Thxx

Răspuns Câştigător
| GeorgeCazan a răspuns:

Prezervativul se pune doar pe penisul erect. Dacă ai fimoza poți sa pui prezervativul așa pe penis, numai că senzațiile tale vor fi mult diminuate. Dar oricum, nu o sa faci mult sex, dacă o sa faci. Amândoi virgini, plus că tu ai și fimoza. Ideal ar fi să te duci la medicul urolog sa te tratezi de fimoza și apoi sa faceți sex. Vorbești cu fata să te mai aștepte, că altfel veți avea amandoi niște amintiri urâte. Tu dureri, ea dureri și o să credeți ca a face sex e durere.

| GeorgeCazan a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Din ce descrii ai o formă ușoară de fimoza. Pot sa scapi de această formă și prin sex, dar sex fără prezervativ, ceea ce nu este de dorit. Încearcă totuși să-ți pui prezervativ, începe cu marimea 52 sau 54 și vezi dacă te jenează. În comerț găsești cam peste tot mărimea 56, dar sunt magazine unde găsești și mărimi mai mici, la MegaImage, la Carrefour Hipermarchet sau dacă ai curaj la orice farmacie. Spor.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Postarea apare acum 10 ore. Prezervativul se pune doar cand penisul este erect. Mai pe intelesul copiilor ca tine, sculat.
Ai reusit sa faci sex?
Cred ca nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai varsta potrivita pentru sex, mai asteapta cel putin 2 ani

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca vei putea avea sex cu fimoza aia.
Mergi intai la UROLOG sa te rezolve si apoi dupa ce te vindeci, te apuci de sex.

| greudeghicit explică (pentru Violleta2022):

Din fericire, am reușit : )

| Mitzupitzu a răspuns:

Fericitule! Si te insori cu virgina dupa ce nu o sa mai fie virgina? Sau o sa fii pe aici in cautatea altei virgine si nu vei gasi?

| greudeghicit explică (pentru Mitzupitzu):

Nup, nu ma însor cu ea, o las sa o iei tu ca vad ca ești prea frustrant îmi dai impresia ca ai avut parte numai de găleți la viata ta?

| Mitzupitzu a răspuns:

Intrebarea a fost pusa acum 12 ore. Cum a fost''greudeghicit''? Ai rupt-o? Ai urcat-o pe pereti?