| Cuvantul a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare poate una mai neobisnuita, am o problema cu penisul nu sunt prea sigur daca este chiar o problema dar dupa cate am observat este. Can penisul este in erectie nu pot sa decalotez capul penisului in totalitate mai exact se formeaza un inel la capatul capului penisului si asta este o problema deoarece in scurt timp incep viata sexuala si nu reusesc sa imi pun prezervativul, adica nu il pot rula de acel inel, mai trebuie sa spun ca cand penisul nu este in erectie totul e normal. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ingerdraq a răspuns:

Inca esti "virgin" adica nu ti-ai rupt "ata" si nu poti decalota cum trebuie. Este cat se poate de normal. Nu trebuie sa te sperii. Poate ti-o rupti la actul sexual si o sa scapi de problema. O sa fie putin dureros dar o sa scapi.