| arantar a întrebat:

am 18 ani si de ceva timp am o problema mai lunga sa zic asa. tinand cont ca prima partida de sex a durat 2 minute mai nou o partida dureaza 1-2 ore care credeti ca-i treaba?

Răspuns Câştigător
| lostsoul4ever a răspuns:

La inceput prima partida dura 2 minute dar acum dureaza prima partida 1-2 ore cam asa am inteles eu, cred ca nu mai esti la fel de atras de persoana iubita si nu mai traiesti din plin momentul, sau ai inceput sa te controlezi din ce in ce mai bine.
Grav sau de natura medicala nu e nimic!
Succes in contiunuare!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Prima partida mereu va dura putin pentru ca esti foarte excitat si incantat de ceea ce se intampla fiind prima data, faci ceva nou e normal sa te termini rapid.

Răspuns utilizator avertizat
| maricica25 a răspuns:

Asa se intampla cand o faci cu mata