| tasica a întrebat:

Salut, am 18 ani si nu de curand am observat ca am o vanataie pe penisul meu, tin sa mentionez ca nu m-am masturbat si nici nu am avut contact sexual.
Vreun motiv sa ma ingijorez? a aparut dintr-o data

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu te-ai masturbat dar te-ai lovit cu capul de tocul usii. Du-te la doctor. De unde sa stim noi ce ai facut tu?

| mihai69 a răspuns:

Ciudat...
Mergi la medic.

| doctorandus a răspuns:

Daca nu te-ai masturbat si nu ai avut contacte sexuale pana la 18 ani e clar ca esti impotent. Du-te la medic.

| NAT0 a răspuns:

Nu te cred că nu te-ai masturbat în fine.
Și e măcar e mare vânătaia, poți lăsa o poză? rolling on the floor
Du-te la un dermatolog, uof.laughing)

| tasica explică (pentru NAT0):

Nu m-am masturbat in ultimul timp...
nu ca nu m-am masturbat niciodata fii serios laughing

| Randomuser2000 a răspuns:

E fata morgana