| Use56alisia a întrebat:

Salut,am 20 de ani si imi este foarte rușine sa recunosc dar nu pot sa ma masturbez, simt o căldura și inima imi bate foarte tare. (Ps* sunt fata) Este normal sa nu rezist sa ma masturbez?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi stai așa, că nu pricep: poți sau nu poți să te masturbezi, că nu ai fost deloc clară?!?
Oricum, nu e ceva anormal să vrei să te autosatisfaci. Nu ești singura.

| cristimihailov a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai bine sa incerci cu un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cu un băiat adevărat...dar și mai bine după nuntă. big grin

| dragodana a răspuns:

Salut!
Nici eu nu o faceam la 20.Mai tarziu m-am apucat de "sportul" asta.

| StefanChriss a răspuns:

Simti o caldura unde? Inima este normal sa iti bata tare, in timpul sexului sau al excitatiei, creste pulsul pentru ca se mobilieaza sangele.