| anonim_4396 a întrebat:

E normal atunci cand trag putin aer in piept sa simt inima ca bate mai tare iar atunci când dau aerul afara sa bata incet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns:

Nu nu este normal mergi la medic te rog și spune-i urgent ce se întâmplă când tragi aer in piept și dai aerul afară câți bate inima tare nu este deloc bine cu sănătatea nu este de trecut cu vederea și nici de joacă noapte bună

| mjynhgfbvdc a răspuns (pentru 199onur7):

Am facut ekg acum vreo luna si mi-a zis ca sunt perfect sanatos. Imi bate asa inima doar cand sunt agitat

| 199onur7 a răspuns (pentru mjynhgfbvdc):

Bine atuncia noapte bună eu ma pun la somn trebuie sa dorm noapte bună