| Noone4u a întrebat:

am si eu o problema, atunci cand am emotii sau imi bate inima foarte tare, ma simt ciudat si simt furnicaturi si ca ceva ma inteapa in maini. De ce?, e normal? si ce as putea sa fac ca sa nu se mai intample asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Ai fiori de emotie. Nimic anormal.

| Puffulets a răspuns:

E foarte normal, la toti ni se intampla. Pur si simplu trage aer in piept si spune-ti in gand" E bine. o sa trec si peste asta"big grin

| Noone4u explică (pentru Puffulets):

Da' dar inainte nu mi se intampla asta :-s

| Puffulets a răspuns (pentru Noone4u):

Pff nu stiu ce sa zic e o stare normala toti oamenii au acest sentiment mai ales la prima intalnire, sau la Bac, la examene sau la prima zi de lucrulaughing..intelegi tu. Nu-ti fa griji nu trebuie sa te panichezi toata lumea are emotiibig grin