| mustangmuscle a întrebat:

Salut, am asa o problem.Cu o saptamana in urma i-am propusunei fete sa esim la un suc. ea a zis dc nu, nu am mai esit. nu stiu parca ma tem sa nu strik totul si nu m-am mai decis sa esim, ce sa fac? Cum sa fac sa am incredere in mine,,? Ajutorrr

Răspuns Câştigător
| UzZyTPT a răspuns:

Mda...pai fi atent nu ai ce strica. daca fata a acepatat invitatia ta la suc du-te cu ea! Ca daca nu. exact atunci strici ceva! Gandeste-te cum ar fi sa-ti zic eu tie :Sti? vrei sa iti dau un sfat sa te simti mai bine? Si tu sa zici da. Iar eu sa nu-ti mai dau niciun sfat! Eu cred ca aici deja am stricat poate o prietenie cu tine ...sau deja numai ai tu incredere in mine si lucruri de genu!

Du-te la ea si zii asa: Uite scuze ca am dat gres data trecuta... pot sa mai incerc inca o data? Adica ai vrea sa iesim la un suc de data asta pe bune pentru ca data trecuta am avut multe emotii si m-am cam blocat ca sa zic asa!

Si iti zic eu cu nu vei strica nimic!

Salut!winking

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Serios, mi-a luat 5 minute sa inteleg ce ai vrut tu sa scrii aici.Verifica intrebarea inainte sa o postezistraight face!
cum adica ma tem sa nu stric totul? Ce sa strici? Nici macar nu aveti o relatie! Deocamdata nu e nimic intre voi. Ai invitat-o la un suc, ea a acceptat invitatia, iar apoi nu a mai vrut.Singurul lucru care trebuia sa il faci era sa o intrebi de ce nu a mai vrut sa iasa, si sa o inviti din nou. Era greu?

pa, pa.

| Monica a răspuns:

Limba Romana... ii tare dificila oh go on!
Trebuie sa ai incredere in tine! Gandeste pozitiv.
Spune-ti ca poti, poti face asta.Pana la urma urmei este doar o iesire, la un suc. Vorbiti, nimic mai mult.
Lasa emotiile de o parte, cat se poate.Sunt inutile!

| Gabitza a răspuns:

Buna! De ce sa nu ai incredere in tine? E vorba sa iesi doar la un suc, unde va mai cunoasteti! Nu e o prea mare chestie! Nu ai ce sa strici! Trebuie sa fi calm, sa fi tu insuti si sa nu ai emotii! Gandeste. te ca daca ai fi stresat, atunci ai strica totul... i.ai reda si ei o stare destul de ciudata! Deci... fi calm! Nu ai ce sa strici! Bafta! happy

| Nu a răspuns:

Invata sa scrii corect si poate o sa ai incredere in tine. Ca vad ca aplici un viol ca la rusi limbii romane.

| neynya_4078 a răspuns:

Mi-e foarte greu sa-ti inteleg problema. Te rog sa scrii corect inainte de a posta ceva. Multumesc.