| Silvya18 a întrebat:

Buna straight face O sa ziceti ca sunt nebuna dar totusi va rog sa cititi pina la urma happy
2 zile in urma mi-au spus niste persoane ca colega mea de clasa si prietena ma vorbeste pe la spate, am decis sa vorbesc cu ea.La pauza (la school) i-am zis sa esim afara sa vorbim intre 4 ochi, si am esit afara amindoua.Am inceput sa o intreb de ce face asa cu mine iar ea a inceput sa strige, sa ma injure, nu m-am retinut am luat-o de par si a inceput bataia :X
Azi a venit mama ei la school si zice ca ma da la politie pentru ca putin am luat-o de par pe fiica ei.Nu vreau sa-i zic mamei mele, mama mereu ma cearta daca ma cert cu cineva. Ce sa fac? (nu imi cer scuze nici intr-un caz de la ea)

Răspuns Câştigător
| NuAmNumeBăă a răspuns:

Bună. Nu are cum să facă plângere pentru că nu ai făcut cine ştie ce. Şi ia'o logic. Ce o să spună la poliţie? Că ai tras.o de păr? laughing Poliţia nu se ocupă cu chestii de astea. Stai liniştită scumpo, a vrut să te sperie.

3 răspunsuri:
| 军超好听海 a răspuns:

Epic...

1) Invata sa scrii corect, esit, miau, repauza, amindoua, luat-o, etc.
2) Singura solutie e sa-ti ceri iertare sau sa-i spui politiei ca tu ai fost de vina, vei primi o amenda si gata... Sunteti foarte sensibile voi fetele...

| IAmSoDifferent a răspuns:

Pai zi si tu mamei tale ca te vorbea pe la spate si ca ati iesit afara si ca ai intrebat o de ce te a vorbit pe la spate si ca a inceput sa vorbeasca urat si ce s a mai intamplat si zi si tu ca nu ai putut sa te abtii si te ai batut cu eawinking sau daca nu ii zici mamei tale zi mamei ei sau la aman2 poate inteleg big grin

| dEEk a răspuns:

Ti-ai putea cere scuze de la colega, daca nu spune la parinte altceva?

Întrebări recente