| MistikkGirl a întrebat:

Salut am auzit ca daca te uiti la ora fixa te iubeste un baiat sau daca de uit la 13:13 sau 23:23 baiatul respectiv se gindeste la tine.Este adevarat aceste semne.Ms mult de raspuns.Papa,o seara cit mai placuta x:

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Doamne ati inebunit cu uitatul la ceas angry

sa va zic un secretwinking
cand ca uitati la 23:23 inseamna ca e ora 23 si 23 de minute
wow :O

iti dai seamaaaa

34 răspunsuri:
| Alexa21yo a răspuns:

Ora 1 - o persoana de sex opus iti apreciaza calitatile, te admira pentru farmecul tau si doreste sa afle cat mai multe despre tine
ora 2 - cel care s-a cuibarit in sufletul tau nu este tocmai partenerul potrivit pentru ca, in curand va cauta pe altcineva
ora 3 - persoana care ti-a furat inima te viseaza mereu, in cele mai dulci ipostaze
ora 4 - l-ai cucerit cu adevarat si ai devenit dragostea vietii lui
ora 5 - arde de nerabdare sa va intalniti pentru ca ii este dor de tine
ora 6 - exista cineva care ar face orice ca sa fie cu tine dar stie ca ai o relatie cu altcineva
ora 7 - sta zi si noapte cu gandul la tine si doreste sa-ti impartaseasca sentimentele
ora 8 - simti ca zbori si ai impresia ca toata lumea este a ta pentru ca te-ai indragostit nebuneste
ora 9 - i-ai sucit mintile unui barbat cu ochii negri
ora 10 - alesul inimii tale este hotarat sa te ceara in casatorie
ora 11 - esti trista pentru ca nu te iubeste asa cum ti-ai dori
ora 12 - sunteti putin certati dar destinul va vrea impreuna
ora 13 - iti simte lipsa chiar daca lipsesti de langa el doar 5 minute
ora 14 - a facut o pasiune pentru tine o persoana bruneta cu ochii verzi
ora 15 - l-ai cucerit cu privirea; intotdeauna va adora ochii tai
ora 16 - sentimentele il indeamna sa te sarute dar ii lipseste indrazneala
ora 17 - doriti sa petreceti impreuna
ora 18 - nu pierde nicio clipa fara sa se gandeasca la tine
ora 19 - tu esti viata lui
ora 20 - ai patruns in inima celui mai bun prieten al tau, de sex opus
ora 21 - il macina gelozia pentru ca te-a vazut cu altcineva
ora 22 - l-ai fascinat cu frumusetea ta; nu te va uita niciodata
ora 23 - se intereseaza de tine
ora 24 - ii face placere sa stea la discutie cu tine dar, din pacate, este indragostit de prietena ta

| cherry3 a răspuns:

Nu e adevarat

| Adryan_Dan_1991 a răspuns:

Oamenii care se uita la ore fixe in majoritatea timpului se numesc ceasornicari. acesti ceasornicari au puterea de a mari viteza timpului sau a mixorao. si eu ma uitam la ceas numai la ore fixe si la un momentdat am observat ca pot manipula viteza timpului. dor trebuie sa va concentrati si sa meditati.