| Rexx23 a întrebat:

Salut,dupa ce te-ai intalnit cu iubitaa ta,urmeaza sa va si despartiti,adica sa plecati acasa, amandoi...la final stiu ca era o chestie. daca te iubeste cu adevarat se intoarce sa se uite dupa tine.Este adevarat? Sau si fata si baiatul se intorc si se uit unul dupa altul.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Da, e parțial adevărat, dar nu e bătut în cuie, deci nu demonstrează nimic dacă o face sau nu.
Și nu cred că te iubește cu adevărat dacă se întoarce, dar probabil e interesată de tine.

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

Eu si daca ma intorc ma uit la curu' ei laughing)