| Curios202222 a întrebat:

Salut. Am auzit despre acel "no fap" (adica sa nu te mai masturbezi) am citit pe net despre beneficiile acestui no fap si vreau sa stiu daca in perioada no fap am voie sa fac sex si daca fac sex se mai cunosc acele beneficii sau ca sa obtin beneficiile noi fap-ului nu trebuie nici sa fac sex.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu te masturbezi, gasesti asa de repede sa faci sex cu cineva? De obicei masturbarea se cam face atunci cand duci lipsa de sex.

Răspuns utilizator avertizat
| 3824060673 a răspuns:

Nu abuza. Ca să nu îți faci griji nu face pace cu abuzul