| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit despre o colega de clasa, a 11-a, ca a facut sex oral unui prieten dupa 3 saptamani de relatie. Lui i s-a parut ciudat si s-au despartit. Voua cum vi se pare? Care e timpul minim, si care au fost conditiile, dupa care ati facut sex?

3 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Lui i s-a parut ciudat? atunci de ce a mai acceptat? daca faci sex oral, mai nou inseamna ca esti curva, si nu ca vrei sa-l ajuti si pe el sa se simta bine.egoistii! si ce.eu dupa 3saptamani am facut sex.adica.la mine, ...mai eram si virgina.acum ce.sunt panarama?
cat despre conditii? daca o iei asa.mai bine nu mai faci nimic.

| afrodita17 a răspuns:

Mie mi se pare ca tipul din povestea ta e un figurant si vai de capul lui...de aici as putea intelege si cum ca fata, l-a prins, i-a dat pantalonii jos si a inceput sa ii faca... iar el, doamne doamne! s-a speriat cred si nu i-a placut deloc, si i-a dat papucii pentru ca respectiva a dorit sa isi arate talentele pe corpul lui, corp care isi doreste o relatie luuuuuuuuuuunga de tot... fara sex inaintea casatoriei...trecand la intrebare:mie sincer mi se pare ca acel baiat e un nerusinat.si laudaros pe deasupra(ca doar cum era sa ajunga povestea asta si la tine). apoi:timpul minim? consider ca atunci cand simti si vine momentul sa o faci. o faci...nu cred ca e cazul sa astepti un timp anume, de exemplu, astepti 3 saptamani si apoi in prima zi cand au trecut cele 3 saptamani:gata! a sosit timpul sa fac sex...adica,nah! atunci cand simti tu ca totul e in regula intre tine si partenerul tau... iar la ultima intrebare. sper ca nu ma insel dupa cum am perceput-o eu .insa .conditiile? adica trebuie sa se impuna niste conditii dupa ce am facut sex? ceva de genul:fac sex cu tine daca maine imi cumperi pufuleti si imi dai rezolvarea temei la romana?!? neah! nu merge asa.adica,nu in cazul meu stiu sigur...nu cred ca e bine sa pui conditii pe sex.adica :fac sex cu tine daca juri ca nu mai spui la nimeni si ramanem impreuna toata viata.nu se leaga! nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca nu exista un timp minim. Totul consta in incredere... daca partenerii se inteleg bine atunci pot incerca dar numai pentru ca barbatul sa simta satisfactia iar femeia nu...nu merita.