| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete, dupa cat timp intr-o relatie faceti sex? Am o prietena despre care am auzit ca a facut sex oral prietenului dupa 3 saptamani. Aceluia i s-a aprut ciudat si s-au despartit. Voua vi se pare normal? Sau e

Răspuns Câştigător
| IqStorm a răspuns:

Nu cred că există termeni într-o relaţie pentru nimic. Totul vine de la sine. Fiecare ştie când e cazul sau nu să facă ceva în relaţie.

13 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

6 luni cum vi se pare? Mult, putin, destul? Sau mai bine un an?

| lia a răspuns:

Intr-o relatie, trebuie sa se stabileasca de la inceput limitele. Acest lucru se face prin comunicare. Asta a lipsit si in relatia prietenei tale, daca spui tu ca din acest motiv s-au despartit.
Oricum, mi se pare destul de pueril motivul invocat de el. Poate ca nu i-a placut sexul oral pe care i l-a facut, asa se schimba totul. tongue

| Psihoyounger a răspuns:

Totul vine de la sine...nu exista un termen...

by Psihoyounger

daniela
| daniela a răspuns:

Nu exista termene ci sentimente eu asa zic si mai ales daca iubesti si te simti iubita totul vine de la sine.

| Sara2 a răspuns:

Dupa 3 saptamana a facut oral? baiatul a vrut-o doar pentru asa ceva, si tipa daca o fi acceptat din prima cred si eu ca a lasat-o sa poate a facut cu 20 inainte cu care a stat o luna de ex

| cioko19 a răspuns:

Eu nu cred ca tipul a lasat-o pe prietena lui pentru i-a facut sex oral dupa 3 saptamani laughing e abureala. Eu zic ca tipul doar a folosit-o pentru asta. si dupa aceea Pa. Nu ca i s-a parut ciudat.laughing

A da.si pentru prima intrebare : asta depinde. fiecare persoana gandeste diferithappy

| bibydraguta a răspuns:

Depinde de la o persoana la alta.nu exista un termen anume.cand te simti pregatita si simti ca vrei acest lucru.

| cîrne a răspuns:

Ce-i drept, il inteleg. da, nici eu n-as vrea sa gasesc o fata sa-mi faca felatie de trei ori pe zi.sigur n-ai inventat tu povestea asta? cum, a lasat-o sa-i faca sex oral si dupa aceea s-a despartit de ea? putea pur si simplu sa o refuze, daca i se parea ceva deplasat. dar presupun ca l-o fi constrans.

| unbaiat a răspuns:

Eu cred ca tu ai 3 saptamani de relatie si ai vrea sa-i faci un oral iubitului tau happy Depinde de cati neuroni are el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala este un mare tampit! Sexul oral se face din placere! nu conditionat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ziua de astazi numai e ca pe vremuri se poate face sex si din prima seara. aluia are i s-a parut ciudat trebuie sa fi fost vreon taran.nu e normal e cu totul scos din trairile astea ale noastre

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu dupa 3 ani

| Criss_2263 a răspuns:

Eu am un an de cand am o relatie si nu am facut-obig grin