| Anonimus12312555 a întrebat:

Salut, am avut dragoste cu iubita mea in cand era pe stop, cu prezervativ. Ea are 18 ani, i-a venit pe 15 aprilie stopul luna aceasta si s-a terminat cam pe 19, cam asa.Iar dupa vreo 3 zile a avut o scurgere maronie cu putin sange... Ciclul nu i-a inarziat deloc nici inainte nici acum. Acesta nu a fost primul contact sexual pe care l-am avut dar nu am putut sa bag penisul inauntru ptrea mult pentru ca ea spunea ca are dureri.Asa ca ne-am oprit... Deci nu a fost nici ejaculare.(prezervativul fiind aruncat dupa) Ar fi putut ramane insarcinata? Sau are probleme de sanatate? Vreo infectie in zona genitala sau o raceala? Din cauza durerii si secretiei maronii care a urmat dupa vreo 2-3 de la terminarea stopului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Iubita ta ar trebui sa mearga cat de urgent posibil sa fie examinata si consultata ginecologic in cazul in care si-a inceput viata sexuala cu ceva timp in urma. In situatia descrisa nici nu poate fi luata/intra in discutie o eventuala posibilitate de a se forma o sarcina. Este complet exclusa o asemenea posibilitate. Multa sanatate!