| Anonimus5433 a întrebat:

Salut, am avut un act sexual protejat, iar prima rundă a decurs bine după care am ejaculat. M-am dus am scos prezervativul i-am făcut nod și m-am șters atent cu niște șervețele uscate după care am pus al doilea prezervativ. Nu am simțit ca m-am murdărit de spermatozoizi cat am șters însă sunt îngrijorat dacă în timp ce l-am ajustat pe penis din greșeală am murdărit prezervativul. Care sunt șansele de sarcină?

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

0... Contact protejat, lipsit de accidente=0 sanse

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Spermatozoizii mor atunci cand lichidul seminal, adica sperma, se usuca.

| VoidEternal a răspuns:

Nu sunt.

| healerdx7 a răspuns:

Zero sanse.

| DeaconuCorina a răspuns:

Minime.

| berges234 a răspuns:

Spre 0

| Lohuis1984 a răspuns:

Sansa de sarcina 0.Nu iti face probleme.