| anonim26262 a întrebat:

Salut, am avut un contact sexual protejat, 2 numere si ejacularea s-a produs in afara vaginului, in prezervativ, iar intre numere m-am clatit cu apa si m-am sters, dar ce ma ingrijoreaza e ca nu le-am putut verifica daca au fost ok din cauza timpului presat, iar dupa finalizarea la al doilea numar observat un lichid alb transparent pe prezervativ si in exteriorul vaginului, sunt sanse sa ramana gravida? Poate sa se fi rupt dar mi-am dat drumul in afara vaginului.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt sanse.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca prezervativul l-ai schimbat intre cele 2 numere nu ar trebui sa existe sanse de o sarcina
dar asa daca ne gandim la probabilitati de acestea de matematicieni anxiosi, de genul sunt sanse sa imi cada in cap intr-o zi doar mie o bucata dintr-un meteorit? da sunt, 1 la cateva sute de mii, dar aceasta probabilitate exista

| anonim26262 explică (pentru Simpatic):

Si in legatura cu lichidul acela alb este al ei nu? Lubrifiantul sau poate sa se fii scapat ceva din prezervativ?

| sierra1 a răspuns:

Da, intodeauna există o șansă. Și dacă e una la 1000, tot există

| anonim26262 explică (pentru sierra1):

Si in legatura cu lichidul acela alb este al ei nu? Lubrifiantul ei sau poate sa se fii scapat ceva din prezervativ?

| Simpatic a răspuns (pentru anonim26262):

Din ce ai descris mai sus cred ca a fost secretie vaginala normala

| dullcat a răspuns:

Asta e alta partida de sex fata de cea de aici, sau e aceeasi?

https://www.tpu.ro/......l-trebuie/