| nuEimpotant a întrebat:

sad am cunoscut o fata pe TPU.am vorbit pe mess.eu o plac si cred ca si ea putin. seara vorbim prin mesaje si e foarte super.adica ea zice : ma indragostesc de tine si scumpule.si esti dragut si din astea. ziua se comporta de parca nici nu am fi vorbit.nu stiu ce sa mai cred ajutati-ma. funda dau broken heart

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Incearca sa intri si tu in discutie cu ea. Fa-o za zambeasca! happy
sau.
pur si simplu intreab-o de ce nu e la fel. ziua. straight face

| HotChoclate a răspuns:

Poate e timida.De ce nu o intrebi pe ea?thinking

| Alex_1486 a răspuns:

E clar ca se joaca cu sentimentele tale

| bogdyi a răspuns:

In primul rand incearca s-o cunosti mai bine,, in al doilea rand nu fa vreo prostie sa te dai mare sau ceva,,
Pune-i intrebari sa o lasi pe ea sa vorbeasca sa vedeti ce aveti in comun,, apoi mai vedeti voi

| Noninono a răspuns:

Salut! deci. asa sunt si eu am un prieten si tot vb cu el si chesti chesti. ziua nu prea vb ca nu aveam timp sau mno chef. si seara vine cu texte de genu : esti cea mai dulce pers si din astea... eu zic ca ar trebui sa vb cu ea direct pe fata adic mno o intreb ca seara dc zice asa si ziua nici nu te baga in seama sau mno. Bafta:*