| flavy7 a întrebat:

Salut am cunoscut un baiat pe Facebook joi a intrat pe mine prima zi imi trimite un salut i-am trimis un zambet el a vorbit cu mine vorbit in a doua zi dupa aia ieri am intrat pe el si am vorbit destul de mult era perfect pentru mine la varsta dar ieri seara cand am vorbit pe Facebook nu mi-a raspuns inapoi dar mi-a vazut mesajul ce i-am scris dar am vorbit pe tel de pe Facebook si video call tot de pe Facebook Va rog mult era genu meu de om pe care mi am dorit sa il am vreau sa primesc raspunsuri bune pur si simplu am plans An nou Fericit si La multi ani in 2018

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai vezi, astepti sa faca el totul, nu ai dat nici o sansa acestei relatii, atunci nu te plange. Pentru o relatie buna care sa mearga trebuie sa lupte amandoi altfel moare inca de la inceput!

15 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai inca nici nu v-ati intalnit sa-l cunosti personal dar plangi din cauza lui sau dupa el? Esti prea disperata sa gasesti pe cineva... Ceea ce nu e bine ca vei avea de suferit... Lasa lucrurile sa decurga de sine, nu te grabi ca nu are nici un rost. Bucura-te de prezent iar fericirea ta sa nu depinda de cineva 100%, si vei suferi mai putin!

| flavy7 explică (pentru lpavel):

Nu sunt gen de fata disperata dupa altii baietii era gen de om pe care mil doresc eu am crezut ca o sa fiu cul el are 32 de ani eu 28 ani era omu perfect pe care mi as fi dorit o sa gasesc pe altcineva care o sa isi doresca sa intru intr o relatie de exemplu prietenele mele toate au iubiti ele se mandresc ca au prieten si eu nu am avut niciodata tot ce imi ramane sa merg la biserica sa ma rog sa am un iubit

| lpavel a răspuns (pentru flavy7):

Incearca sa te tii tu putin dupa el dar vezi apoi sa nu-si faca,, grade"

| flavy7 explică (pentru lpavel):

Nu inteleg

| lpavel a răspuns (pentru flavy7):

Ce nu intelegi? te tii putin dupa el pe Facebook daca altceva nu stii despre el... ii dai like-ri si com-uri la postarile lui dar vezi sa nu pari o disperata ca atunci te blocheaza! Sa nu pomenesti de ce nu mai vorbeste cu tine ci te faci mereu prezenta pe unde este el...

| flavy7 explică (pentru flavy7):

Eu oricum l-am sters de pe Facebook o sa ma gaseasca altul

| lpavel a răspuns (pentru flavy7):

Poate s-a intimidat si el de aceea nu mai are curajul sa vorbeasca cu tine, e posibil orice asa ca baga-te tu in seama vezi cum va continua...

| flavy7 explică (pentru lpavel):

Multumesc mult pentru sfaturi

| lpavel a răspuns (pentru flavy7):

Mi-a facut placere! Iti doresc sa-ti gasesti printul care sa te iubesca enorm pentru ca o meriti! happy

| flavy7 explică (pentru lpavel):

Mersi mult din suflet

| flavy7 explică (pentru flavy7):

L AM adaugat inapoi vorbim deja imi doresc sa am o relatie cu el mersi mult si un an nou fericit iti doresc si toate dorintele sa ti se implineasca

| lpavel a răspuns (pentru flavy7):

Pai vezi, astepti sa faca el totul, nu ai dat nici o sansa acestei relatii, atunci nu te plange. Pentru o relatie buna care sa mearga trebuie sa lupte amandoi altfel moare inca de la inceput!

| Andrei0986272 a răspuns:

Sa mor eu daca am inteles ceva, Scrie si tu mai pe inteles si pune si virgula.

| flavy7 explică (pentru Andrei0986272):

Bine data viitoare

| ionella13236 a răspuns:

Ce vrei de fapt? Nu am inteles...

| flavy7 explică (pentru ionella13236):

Am cunoscut un baiat gen de om pe care mil doresc eu am vorbit cu el pe Facebook si am vb doar 2 zile si cam atat