| IonelaMariaaa a întrebat:

Totul e perfect intre noi! Ne intelgem, este genul de baiat cumsecade, chiar ne placem.Tot vrea sa ne intalnim, ieri aveam ocazia, dar eu am dormit si n-am vazut mesajul, bun nicio problema, totul perfect intre noi, chestii dragute, am vorbit la telefon o ora, apoi prin mesaje. Ne mai vedeam prin oras intamplator, dar nimic. Si a intrat pe mine recent, s-a tot rugat de mine sa ne vedem, am acceptat, am hotarat aseara a ne vedem in seara asta, dar n-am stabilit cum, unde...Iar acum nici nu ma cauta, nici mesaj, nici nu ma suna, nici pe facebook nu-mi scrie desi e online. Ce se intampla? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| butterflyy a răspuns:

Sa l bagi in seama vorbiti un pic si apoi il intrebi, ne mai vdm azi? si apoi vezi mai departe ce spune, unora le plac fetele care iau decizii, altora nu... poate fi genul de baiat caruia ii place ca fata sa ia deciziile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu ai facut-o deja cereti iertare si explica-i situatia si adormitul si vazutul cu intarziere a mesajului, preferabil telefonic(nu te mananca sa stii) apoi ca sa te recompensezi invita-l la plimbare, suc, vezi tu.
Daca te refuza e un prost. Cauta altul.
Spor.

| IonelaMariaaa explică (pentru anonim_4396):

Tu n-ai inteles nimic din ce am spus, dar in fine...

| Conficker a răspuns:

N-am voie sa-njur in mesaj. Da-l in ----- mamei lui de facebook. Vorbiti la telefon, daca nu va vedeti, macar va dati seama din tonul vocii celuilalt daca e ceva in neregula. Nu poti citi starea omului dintr-un mesaj pe FB. Poate are probleme cu familia, cu telefonul, cu mobila din casa, nu-i neaparat sa fi tu problema. Obisnuieste-te sa vorbesti la telefon, vei intelege mai repede si mai clar starile omului. Un singur sfat am: VORBESTE cu el!