| marianx1 a întrebat:

Salut am doua intrebari.
De ce baietii dau palme la fund fetelor,
eu de exemplu am vazut copiii de clasa a cincea care dau palme la fund la fetele de clasa a opta sau a noua. Este normal asta?

Eu am dat o plma la fund verisoarei mele, dar ea nu mi-a zis absolut nimic. De ce?
Fiindca sunt verisorul ei?
Stia ca am fost eu fiindca s-a uitat la mine dar nu mi-a zis nimic.
Sper sa imi raspundeti mai ales la intrebarea 2!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In clasa a 5-a, baietii dau palme la fund fetelor, din teribilism. Nu inseamna nimic, se iau dupa ceilalti.
Abia dupa 13-14 ani incepi sa ai atractie trupeasca fata de sexul opus, si vezi treaba altfel. Atunci se 'rareste' gestul asta, si se face cu intentia de a-i pune mana pe fund.
Faza cu verisoara ta ai s-o regreti, mai tarziu. Nu fa prostii, cand nici nu stii ce inseamna. Poate nu ti-a zis nimic pentru ca e obisnuita ca baietii sa faca asta, dar totusi e vorba de ceva cu tenta sexuala, lucru pe care nu trebuie sa-l faci cu rudele.
Nu te da de partea baietilor, daca vrei sa fii cu un pas inaintea celorlalti, imprieteneste-te cu fetele, si incearca sa le intelegi.

| Iyulia3712 a răspuns:

Fetele alea le vad pe copii aia de clasa a 5 a ca pe niste tanci fara minte si considera ca nu are rost sa isi puna mintea ei. Cat despre faza cu verisoara ta, probabil i-a fost rusine sa iti zica ceva si a tacut si a inghitit, sperand sa nu se mai repete. Probabil acum te crede un obsedat, asa ca ai grija ce faci mai departe.

| PsihopatX3 a răspuns:

Tu ai fantezii cu verişoara ta.

De proşti...

| Devilgrim a răspuns:

Buna cred...
De ce faci anumite lucrui inainte sa te documentezi?
In locu tau mi-as cere scuze la verisoara ta.
Nu fa lucri care le vezi la oricare de exemplu tot sa stai cu mana la penis in timp ce mergi o sa incerci si tu? laughing
Nu e frumos sa le lovesti pe fete la fund 1 le faci sa se simta naspa fata pe alte persoane si 2 areti ca un idiot doar sa te areti ca esti barbat si ele nu-ti fac nimic sau astepti sa sara la tine.
De vrei sa te placa o fata protezajo si iubeste-o...
Bafta si cereti scuze la verisoara ta cred ca s-a simtit naspa sau de ai fantezii du-te si cautati prietenawinking

| R3dEyE a răspuns:

1) Varsta este de vina. Este normal, gen, nu au probleme, insa, este imatur. Oricum, odata cu varsta acest gest va disparea.

2) Ea realizeaza ca hormonii incep sa nu iti dea pace, si a trecut cu vederea. Sau... poate i-a placut.