| blue-star a întrebat:

Am doua intrebari pentru fete: cat de des va masturbati si cum faceti asta? Nu dati raspuns public. Dati un mesaj, dar sa-mi spuneti ca mi-ati dat mesaj, ca asa va pot da funda.

4 răspunsuri:
| drumurile a răspuns:

Buna, nu pot trimite mesaje privat deoarece nu merge, raspunsul este da sad la acea intrebare a ta care mi-ai pus-o in privat

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Fiecare cu obsesiile lui laughinglaughinglaughinglaughing. nu fac asa ceva. si e jocu ala ceva gen "degetica"

| maya1311 a răspuns:

Eu una nu o fac@! dar se st ca se mai numeste degetica...deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate tu sigur nu ai mai mult de 13 ani... daca vrei sa vezi cum se face intra pe redtubewinking