| MihaiSte54 a întrebat:

Salut! Am facut anal cu prietena mea si am ejaculat in ea dupa s-a simtit putin uda pe pasarica dar s-a sters repede, poate aparea sarcina?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da, spermatozoizii se deplasează cu o viteza impresionanta de la anus la uter

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nici o sansa.

| dullcat a răspuns:

Daca s-a scurs sperma pana la intrarea in vagin, raspunsul e da.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu

| Sistemulxxl a răspuns:

Pfuai! Pe ce lume traiesti Mihai?

| FindMyName a răspuns:

Nu, sexul anal nu poți lăsa femeia gravidă. Doar cel vaginal poate lăsa fata gravidă

| Esti a răspuns:

Nu are cum. Păsărica se putea uda pentru ca a simțit ea placere. Plus ca dacă sper o atinge și nu intra in păsărica nu rămâne însărcinată. In funduletul ei poți ejacula fără probleme.

| Tonigrebladickpasarica a răspuns:

Baiatu meu ca sa dezlegi blestemul trebuie sa ti bagi puta in otet si sa i dai pe la gura

| VladimirVlady a răspuns:

Da Mihai, in 9 luni o sa fi tatic!

| Andreea4589 a răspuns:

Cel mai bine face un test de sarcină după 3-4 zile de la contactul sexual și vedeți clar ce s-a întâmplat, sa nu fie prea târziu. șansele sunt mici dar există