| andrei16 a întrebat:

Salut.am facut dragoste cu prietena mea acu 2zile, eram putin ametit si nu mi-am dat seama ca mi-am dat drumul si am mai continuat actul sexual inca vreo 5 minute. Se poate sa ramana insarcinata? Apropo eram protejat si ea virgina. Multmesc. Astept cat mai multe pareri

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca aveai prezervativ, riscul e mic. Nu zero, fiindca trebuia sa iesi imediat dupa ejaculare, insa mic.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă aveai prezervativ, e ok. Nu-i stres oh go on.
Spor în continuare!

| lextim a răspuns:

Sunt putine sanse. dar ca sa fiti siguri pune-o sa isi ia un test de sarcina Ozone de la farmacie. trebuie facut la minim 21 de zile de la contactul sexual!

| ana_3219 a răspuns:

Stai linistit! daca v-ati protejat nu ai de ce sa iti faci griji! daca ii va intarzia ciclu este o dereglare pentru ca ea nu mai e virgina. mie mi-a inarziat 3 luni de la primul contact sexual... dar asta difera de la femeie la femeie!

| picolini a răspuns:

Pai daca esti sigur ca te-ai protejat... atunci sunt foarte putine sanse. totusi un test de sarcina nu ar strica.

| ingerell a răspuns:

Nu conteaza daca era sau nu virgina
daca vatzi protejat si nu s-a rupt atunci e bine

| datoo a răspuns:

Daca purtai prezervativ sunt sanse foarte mari sa nu ramana. Dar nu 100% fiindca se pot intampla multe, de exemplu prezervativul sa aiba un mic por sau sa alunece de pe "treaba" in timpul actului sexual.
Oricum nu cred ca a ramas insarcinata daca purtai prezervativ.
Stai linistit.Aceasta este o intrebare si o teama pe care o au toti baietii dupa ce o fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse foarte mici sa fi ramas insarcinatawinkingpe viitor mai multa atentie.Bafta.