| Marius99274 a întrebat:

In 21 ora 2 noaptea am făcut sex cu prietena mea, Menționez ca era virgina. Am făcut sex cu prezervativul, de doua ori. Chestia e ca eu eram puțin amețit, a fost un chef in ziua aia. și nu mai rețin sigur dacă prima oară sau a doua când mi am pus prezervativul l am pus invers, apoi l am pus corect, nefiind contact sexual cu el pus greșit. In primul contact am ejaculat in ea, dar in prezervativ.In al doilea contact, am ejaculat la fel, iar după, am mai continuat de 3-4 ori. Sunt șanse ca ea sa rămână însărcinată? Dacă da, cum aș putea preveni sarcina acum?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-am inteles, ai mai continuat sa o faceti fara prezervativ dupa ce ejaculasei? Ca daca da atunci sunt sanse sa ramana ca a ramas sperma pe canal.

| Marius99274 explică (pentru Adry05):

Nu, doar cu prezervativ. Și ovulatia a avut-o in 19, 20 seara

| Adry05 a răspuns (pentru Marius99274):

Daca n-ati facut-o fara prezervativ de unde sa ramana gravida? Daca l-ati verificat la sfarsit si era sperma in el si tot n-aveti ce griji s ava faceti

| Marius99274 explică (pentru Adry05):

Pai când mi am pus prezervativul greșit. e vreo șansa sa rămână sperma pe el? Nu am idee și sunt speriat

| Hellboy96 a răspuns:

Daca sperma nu a patruns in ea, nu!

| Marius99274 explică:

Menționez ca a făcut un test de sarcina a doua zi, după 9-10 ore, dar cred ca e degeaba făcut, mai ales ca a arătat negativ

| Marius99274 explică:

Iar ovulatia ei a fost in 19