| Caddy1010 a întrebat:

Am si eu o problema. Am facut dragoste cu prietena mea acum o saptamana si dupa ce mi-am dat drumul ( desigur ca nu in ea si m-am sters cu servetele ) am continuat actul sexual. M-am sters bine dar ma gandesc sa nu fi ramas vreun strop si sa nu fi facut vreo prostie straight face. Ma puteti ajuta sa ma asigur ca nu am lasat-o insarcinata?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ati folosit prezervativul? daca nu sanse sunt foarte mari sa fie insarcinata. Dupa ejaculare puteai tu sa te speli cu cu clor, pe uretra tot mai existau spermatozoizi

| AgentBomboana007 a răspuns:

Test de sarcina. daca are greturi, dureri de cap, ameteli ii clar... ori ii insarcinata ori are altceva. orice ar fi sa nu dea sfantul asteapta sa faca avort. FARA AVORT!