| MarianHashh1233 a întrebat:

Salut.
Am facut dragoste cu prietena mea, insa cu 30-60 secunde inainte sa imi vina am scos-o si am ejaculat in exterior.
E posibil sa ramana insarcinata?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Exista sanse daca s-a scurs lichidul preejaculator in interior si daca este in perioada fertila. Mi se pare inconstienta curata atata timp cat exista informatie la tot pasul, acces liber la prezervative si pilule.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat în ea, nu exista risc de sarcina.

| Miruna333 a răspuns:

Nu va doriti o sarcina? Protejati-va... A te proteja nu inseamna doar prezervativ.

| ReZiSTorr a răspuns:

Da

| Bogdanel27 a răspuns:

Da există riscul să rămână însărcinată

| lucaSS1192 a răspuns:

Depinde in primul rand in ce gaura. Sunt unii in 2022 care fac sex anal si ei cred ca lasa femei insarcinate asa.
Daca era vaginal si tu ti ai dat drumul fix pe vagin exista sanse foarte mari sa se fi scurs. Daca ai ejaculat altundeva, pe burta pe picioare nu i nicio problema. N aveai 12 lei sa dai pe niste prezervative?