| Roberrt21 a întrebat:

Salut, sunt sanse sa ramana însărcinată daca am facut sex neprotejat, posibil in perioada fertilă, dar nu am ejaculat in ea, chiar înainte sa ejaculez am scos si dupa am ejaculat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este a 6-a postare cu aceeasi intrebare!
Esti deja patetic cu asta.
Invata sa folosesti PREVERVATIVUL ca nu te musca de sula si nici nu mai pari un incapabil sa intelegi de vorba buna.

Mergi si citeste-ti raspunsurile aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/aclxeg/intrebari/

| Valentina8 a răspuns:

Posibil in perioada fertila? Ai putea sa mi spui cand a avut ultimul ciclu? In plus cand s-a petrecut intamplarea? ca daca ieri, esti inca in timp sa iei pastila de a doua zi. Pastila de a doua zi care are timp pana in 3zile sa o ia. Si DA este posibil.
Cand a avut ultimul ciclu?
Cand s-a petrecut actul?
Te-ai basturbat inainte de a face sex? inainte cu 4-5 ore? Ai facut treaba mica inainte de a avea loc contactul?

| Roberrt21 explică (pentru Valentina8):

Nu mai stie exact cand i-a venit undeva dupa data de 10, contactul l-am avut in data de 25, nu am ejaculat înainte de a avea contactul

| ellatinaofficial a răspuns:

Sa fi un tata fericitrolling on the floor)))