| Alexandru750 a întrebat:

Salut, am facut sex cu iubita mea, totul protejat de fiecare data cu prezervativ, însă nu i-a mai venit stopul, are ciclu neregulat, dar ar fi trebuit sa vina, Menționez ca in ultima perioada a fost si super stresată

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Felicitări, pregătește-te să devii tată!

| AmandinaDragan a răspuns:

Ce poate fi mai frumos decat sa fii tata? Casa de piatra si sa ma inviti la nunta.

| Robert2526 a răspuns:

O sa ii vina, stai linistit.

| l4r4w a răspuns:

Ar trebuii sa faca un test ca sa fiti siguri

| luanaesteviatamea a răspuns:

Ciclul poate intarzia cateva zile

| public2322 a răspuns:

Stai linistit pasarica ca nu este gravida nu esti tu in stare sa o lasi gravida asa ca mai bine o faci fara pace

| Alexandru750 explică:

Menționez si ca are chist pe ovarul stâng